Nebelieka kortelės „Medus“, ją keičia dvi „Eurovaistinės“ lojalumo kortelės

0
185

kortele-medusBeveik dešimt metų rinkoje galiojusią lojalumo programos kortelę „Medus“ vaistinių tinklas „Eurovaistinė“ keičia naujomis kortelėmis. Nuo vasario 1 d. vaistinių rinkos lyderė siūlo dvi korteles – visiems klientams nuo 16 m. ir kortelę skirtą tik senjorams, sulaukusiems pensinio amžiaus. Kortelių išskirtinumas – esant poreikiui, klientas gaus konkrečiai jam pritaikytus pasiūlymus.

„Mūsų klientai įpratę vaistinėje naudoti lojalumo kortelę. Be išskirtinės nuolaidos, į ją grįžta 5 proc. pirkinio sumos, taikomi kiti lojaliems klientams skirti pasiūlymai. Atlikę gyventojų nuomonės tyrimą matome, kad klientai iš vaistinės nori gauti ir asmeninius pasiūlymus, tad ambicingai imamės šio veiksmo ir jeigu pildydami anketas asmenys nurodys, kad tokių pasiūlymų pageidauja, galėsime pateikti tai, kas jiems priimtiniausia“, – apie pasikeitimus pasakoja „Eurovaistinė“ valdybos pirmininkė Ingrida Damulienė.

Tyrimų bendrovės „Spinter tyrimai“ atliktos reprezentatyvios apklausos duomenimis, 38 proc. gyventojų norėtų gauti asmeninius pasiūlymus, kurie būtų parengti remiantis apsipirkimų vaistinėje istorija. 16 proc. iš jų pageidautų tik pasiūlymų apie vaistus. Gauti asmeninius pasiūlymus dažniau aktualu moterims, vyriausio amžiaus tyrimo dalyviams ir mažesnių miestų ir kaimo vietovių gyventojams.

Skaičiuojama, kad rinkoje yra daugiau nei milijonas bendrovei priklausančių kortelių „Medus“, kuriomis klientai naudojasi kasmet. Jomis už pirkinius atsiskaito 8 iš 10 klientų. Per metus vienas kortelės naudotojas vidutiniškai sutaupo 43 eurus, jeigu klientas apsilanko bent kartą per mėnesį, senjorai – 68 eurus.

„Eurovaistinės senjorų kortelė“ – tai pirmoji vaistinių rinkoje kortelė senjorams. Pensinio amžiaus žmonės galės įsigyti Senjoro kortelę, su kuria galima ne tik kaupti lojalumo eurus, bet ir pasinaudoti išskirtiniu pasiūlymu – 25 proc. nuolaida, perkant 3 ir daugiau prekių.

„Kadangi senjorai – vieni iš dažniausių mūsų klientų, siekiame padėti jiems kuo daugiau sutaupyti. Išskirtinį dėmesį jiems skyrėme ir anksčiau, tačiau nuo šiol tai padaryti galėsime dar paprasčiau ir individualiai“ – komentavo I. Damulienė.

Iki balandžio 30 d. kortelės visose įmonės vaistinėse keičiamos nemokamai.

Laura Bielskė
Komunikacijos vadovė
Eurovaistinė, UAB