Eglė Jackaitė bandė sugundyti už save jaunesnį vyrą

0
209

rps20151210_140347Ryžtingos advokatės vaidmenį populiariame TV3 seriale „Moterys meluoja geriau“ įkūnijančiai aktorei Eglei Jackaitei teko įsijausti į kitokį vaidmenį – serialo „Rezidentai“ aikštelėje aktorė tapo gundanti vilioklė. Kviestine „Rezidentų“ žvaigžde tapusiai aktorei buvo patikėtas itin pikantiškas vaidmuo – moteris ne tik gundė, bet ir karštu bučiniu apdovanojo už save jaunesnį ligoninės rezidentą.

Epizodinį vaidmenį seriale sukūrusiai aktorei teko suvaidinti meilės ištroškusią pacientę. Aktorė norėdama sugundyti ir priversti jauną rezidentą Alvydą Gaulę (akt. Saulius Baltrūnas) nusivesti ją į pasimatymą, ne tik seksualiai vartėsi lovoje, bet ir su juo bučiavosi.

„Man patinka dirbti, kai reikia elgtis taip, kaip aš gyvenime tikrai nesielgčiau. Realiame gyvenime aš tikrai nesu tokia vilioklė, kokią suvaidinau „Rezidentuose“. Gal šiek tiek drastiškas mano vaidmuo buvo… Visgi jaunas daktaras, o pacientė – brandesnė ir alkana, bet man buvo įdomu dirbti“, – pasakoja E. Jackaitė.

Didelę patirtį scenoje sukaupusi aktorė sako, kad bučiniai yra jos darbo dalis, tačiau ji neslepia – koks profesionalas bebūtum, su nepažįstamu žmogumi bučiuotis yra keista. Moteris juokiasi, kad visuose prodiuserių kompanijos „Videometra“ serialuose, kuriuose jai tenka vaidinti, bučinių išvengti nepavyksta.

„Ir čia, ir „Moterys meluoja geriau“, ir kažkada seniai kurtame seriale „Prokurorai“ man vis tenka su kažkuo bučiuotis. Bet tokie būna scenaristų sumanymai, o mes, aktoriai, tai privalome įgyvendinti. Žinoma, kad nėra visai paprasta bučiuotis su nepažįstamu žmogumi, nes tas žmogus nėra tau artimas, bet tu žinai, kad tu dirbi savo darbą“, – mano aktorė.

E. Jackaitė prisipažįsta, kad dabar pats darbymetis ir darbą veja darbas. Moteris sukasi tarp teatro ir televizijos, tačiau kuomet sulaukė prodiuserių kvietimo suvaidinti „Rezidentuose“, ji sutiko ilgai nesvarsčiusi.

„Tai mėgstamiausias mano mažojo sūnaus serialas. Jei jis praleidžia kokią seriją, tai būtinai ją atsisuka ir peržiūri. Jis tikras fanas ir jam labai smagu, kad jo mama nusifilmavo šiame seriale. Dabar jo akyse aš esu aukštumoje“, – šypsosi aktorė.

E. Jackaitės debiutą komiškame medicinos seriale „Rezidentai“ žiūrovai pamatys jau šiandien 19.30 val. tik per TV3.