Gamtos ir aromato sankirta

0
113

nisiniai_kvepalai_internetu_Anna_PagheraKai augmenijos aromatą išstumia smogas – ilgainiui pajuntame, kad kažko trūksta. Gyvenimo tempas negailestingai atplėšia mus nuo gamtos, kuri yra vienas pagrindinių ingridientų, norint gyventi harmonijoje. Šiuolaikinio žmogaus kūnui ir mintims kasdien trūksta natūralių kvapų, kurie turi poveikį savijautai, emocijoms, vidinei būsenai.

Ne kiekvienas pasiryžta palikti miestą ir pradėti gyvenimą gamtos apsuptyje, toliau nuo vartotojiškos visuomenės. Ir toli gražu ne kiekvienam tai būtų naudinga. Juk žmogui reikia žmogaus, bendravimo, pripažinimo, kitaip tariant – socialinio gyvenimo.

Ir vis tik, išeitis yra. Galima gyventi judrioje visuomenėje, bet tuo pačiu kasdien palaikant ryšį su gamta. Itališkų nišinių kvepalų gamintoja Anna Paghera, tai suvokusi, stengiasi natūralių kvapų pagalba padėti žmonėms atkurti šią prarastą pusiausvyrą.

Nišiniai kvepalai – tai unikalūs aromatai, kurių idėja yra svarbesnė už greitą komercinę sėkmę. Jie panašesni į meno kūrinį nei į rinkodarai paklūstančius komercinius kvepalus. Paprastai jie gaminami iš natūralių sudėtinių dalių, todėl yra išraiškingesni ir ilgiau išlieka.

Lietuvoje nišiniai kvepalai dar tik pradeda žengti savo pirmuosius žingsnius, bet žmonių susidomėjimas jais didėja sulig kiekvienu įkvėpimu. Skirtingi aromatai turi skirtingą poveikį, todėl kvapą galima parinkti pagal charakterį, vidinę būseną ar nuotaiką.

Anna Paghera užaugo šeimoje, kurioje gamta, iš kartos į kartą, laikoma viena svarbiausių vertybių. „Žaliųjų genų“ paveldėtoja nuo vaikystės domisi klasika, modernizmu, grožiu, estetika ir subtiliai derina šiuos dalykus su meile gamtai. Jos sukurta nišinių kvepalų kolekcija „Soul‘s Potions“ („Sielos Eliksyrai“) – tai unikalūs gamtos aromatai, turintys ne tik skirtingus kvapus, bet ir pritaikyti skirtingiems žmonėms, pvz.: „tiems, kuriems darbas yra pagrindinis gyvenimo prioritetas“, „tiems, kurie viską priima per daug rimtai“ ar tiesiog tiems, kuriems laikas „pabaksnoti miegančias svajones“.

Kiekvienas kvapas turi savo istoriją, kurią galima perskaityti tik pažvelgus į save.