Indiškame seriale „Meilės spalvos“ – jaudinanti netikrų seserų istorija

0
83

TV3_Meiles_spalvos_premjeraJau visai netrukus TV3 eteryje pražys karščiausios vasaros naujienos – serialo „Moterų laimė“ antrasis sezonas, pasimatymų šou „Pamilk pabaisą“, humoro laidos „Griūk iš juoko“ ir „Ta proga!..“, nuotykių realybės šou „Drąsios ir žavios“, kelionių projektas „Aplink pasaulį su žvaigžde“, tačiau bene labiausiai intriguojanti premjera – tiesiai iš spalvingosios, egzotiškosios Indijos atkeliavęs serialas „Meilės spalvos“. Jį TV3 žiūrovai išvys jau nuo birželio 1 dienos darbo dienomis 14.30 val.

„Meilės spalvos“ (Sapna Babul Ka Bidai) – vienas populiariausių Indijos serialų, savo tėvynėje pasiekęs žiūrimumo rekordus. Šią istoriją pamilo ir JAV bei Kanados žiūrovai. Nenuostabu: juk pagrindines herojes – netikras seseris kuriančios merginos Sara Khan ir Parul Chauhan yra garsios Indijos aktorės ir modeliai.

Darbo dienomis TV3 eteryje „Meilės spalvos“ pasakos jausmingą ir spalvingą istoriją, lydimą ne tik indiškų tradicijų, muzikos, šokių, bet ir skaudžių likimo išbandymų herojams.

Vos penkerių Sadna netenka mamos, o tėvas išvyksta užsidirbti pinigų svetur, palikęs ją pas velionės žmonos gimines. Gražuolė baltaodė mergaitė auga su pussesere Ragne, kurios itin tamsią odą indai laiko negražia. Nors mergaičių išvaizda skiriasi, jos viena kitą myli ir palaiko. Tiesa, Ragnės mama Kaušalija niekina priglaustąją Sadną – pavydi jai grožio ir kilniadvasiškumo. Kaušalija bijo, kad Sadna savo grožiu nuvilios vyrus nuo dukters Ragnės…

„Meilės spalvos“ – nuo birželio 1 dienos darbo dienomis 14.30 val. per TV3!