Įžymybės atskleidė, ką jiems reiškia pusė milijono

0
209

elitasPusė milijono arba 500 000 – daug? Labai daug? Su kuo asociuojasi šis skaičius? Kokia pirma mintis šauna į galą jį išgirdus? Šie klausimai buvo užduoti TV3 televizijos ir televizijos internete TV3 Play žvaigždėms.

„500 000 Lietuvos krepšinio sirgalių Rio de Žaneire“, – negalvojęs nė akimirkos sušunka laidų kūrėjas ir vedėjas, sporto aistruolis Mindaugas Rainys.

„Pusė milijono – tai lygiai tiek, kiek rudenį Druskininkų miškuose gali žmonių sutikti. Ir pusė milijono yra kaip tik tiek, kiek pinigėlių man trūksta iki pilnos laimės“, – šmaikštauja „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ barų vadovas Vitalijus Cololo.

„500 000? Su dienom, kurios jau praleistos renkantis naują sportinį automobilį drifto sezonui. Ir tos dienos vis dar kapsi…“ – sako automobilių šonaslydžio asas Norbertas Daunoravičius-Norbė.

TV3 realybės šou „2 Barai. Gyvenimas greitkelyje“ stilistui Joringiui Šatui pusė milijono asociuojasi su nauja vasaros kolekcija. O serialą „Svotai“ įgarsinantis aktorius Džiugas Siaurusaitis šypteli: „Su nepabaigtais darbais. Kad išlaukti iki milijono!“

Keliautojas, laidų kūrėjas Martynas Starkus juokauja, kad pusė milijono jam asociuojasi su pusnuogiu kolega Vytaru Radzevičiumi, o tuo tarpu Vytarui, išgirdus šį skaičių, prieš akis iškyla humoristinis apsakymas apie vieno milijono dolerių banknotą: „Žmogus jį turėjo, sėkmingai gyveno, nes niekas jam negalėjo grąžos atiduoti. Tai jei būtų toks pusės milijono banknotas, su juo irgi būtų galima gerai gyventi.“

Ką atsakė ne tik šie, bet ir kiti žinomi žmonės, galima pamatyti televizijoje internete TV3 Play:

Klausimas apie pusę milijono jiems buvo užduotas neatsitiktinai: šią savaitę, pavasario ir vasaros sandūroje, TV3 Play pasiekė rekordinį – 500 000 – aplikacijos atsisiuntimų skaičių.

Mobilios aplikacijos populiarumas auga geometrine progresija: 2016 metų vidutinis mėnesio vaizdo įrašų peržiūrų skaičius yra 74% didesnis nei praėjusių metų vidutinis mėnesio vaizdo įrašų peržiūrų skaičius. TV3 Play aplikacija populiariausia tarp „Android“ sistemos vartotojų (91 proc. atsisiuntimų).

Ne tik gegužės mėnesio, bet ir visų laikų žiūrimiausia TV3 Play aplikacijos programa – komiškas medicinos serialas „Rezidentai“ – iki šiol pasižiūrėtas beveik 3 milijonus kartų. Aplikacijos gyvavimo metu populiariausia tiesiogine transliacija tapo krepšinio rungtynės tarp Lietuvos ir Ispanijos rinktinių Europos vyrų krepšinio čempionate, sulaukusios per 20 000 peržiūrų.

Erika Vyšniauskaitė
Komunikacijos projektų vadovė
UAB “TELE 3”