Kodėl verta rinktis profesionalias valymo paslaugas siūlančias įmones?

0
93

Namus dažniausiai tvarkomės patys, o įmonių patalpas patikime visu ar puse etato pasamdytai vienai ar kelioms valytojoms. Tačiau esama ir alternatyvos. Tai – profesionalias valymo paslaugas teikiančios įmonės. Jos tikina, kad jų darbas efektyvesnis, o rezultatas – geresnis, negu tai, ko galite tikėtis iš samdyto valytojo. Ar tikrai taip yra, ir kodėl?

Akivaizdu, kad neteisingai atliktas valymas gali rimtai pakenkti valomiems paviršiams ir net nepataisomai sudarkyti patalpas. Šitaip rizikuojate patirti nenumatytų nuostolių, todėl svarbu valymo darbus patikėti šia sritį išmanantiems specialistams. Įmonės, kurių veiklos sritis – valymo paslaugos, paprastai rūpinasi savo reputacija, stengiasi suburti nuolatinių klientų ratą, todėl savo darbą atlieka kaip įmanydamos geriau. Jos gali su jumis pasidalinti klientų atsiliepimais bei rekomendacijomis, taigi, samdydami valymo paslaugų įmonę, galite pasirinkti patikimiausią ir turinčią geriausią reputaciją. Valymo paslaugų kaina neturėtų būti lemiamas veiksnys, svarbiausia – paslaugų kokybė.

Valymo paslaugas teikiančios įmonės gali dirbti operatyviau, nei pavieniai samdyti valytojai. Paprastai valymo paslaugas galima užsisakyti ir nestandartinėmis valandomis, ir po darbo valandų, jums patogiausiu laiku. Prireikus skubaus valymo, įmonės stengiasi sureaguoti greitai ir suteikti paslaugą kuo operatyviau.

Patogu ir tai, kad paslaugų teikimas niekad nenutrūksta – kitaip nei vienas darbuotojas, valymo paslaugas teikianti įmonė nesusirgs, neišeis atostogų ir nesusiras naujo darbo. Jūsų patalpų švara bus rūpinamasi be pertraukų ir trikdžių. Išvengsite laiko sąnaudų ir išaugusių kaštų, nes nereikės ieškoti patalpų švaros priežiūra užsiimsiančių darbuotojų, jų mokyti. Nebus ir personalo kaitos. Valymo paslaugas teikianti įmonė naudos savo inventorių, taigi jums neteks investuoti į valymo techniką, priemones, rūpintis, kad jų nepritrūktų ir pan.

Įmonės, kurių veiklos sritis – profesionalios valymo paslaugos, paprastai naudoja platų darbui reikalingų priemonių asortimentą. Jos turi modernią, kokybės standartus atitinkančią įrangą, leidžiančią dirbti ypač efektyviai, išvalyti sunkiai pasiekiams vietas ar ypač nešvarius paviršius. Kuo ilgiau veikia įmonė ir kuo platesnis jos paslaugų spektras bei klientų ratas, tuo daugiau patirties bus sukaupę jos darbuotojai.

Jie galės suteikti valymo paslaugas atsižvelgdami į specifinius jūsų poreikius ir pasiūlyti išradingų sprendimų iškilus sudėtingoms situacijoms – tarkime, prireikus išvalyti sunkiai valomus ar lengvai pažeidžiamus paviršius, pašalinti itin giliai įsiskverbusius nešvarumus ir pan. Tokiu atveju valymo paslaugų kaina atsiperka – gaunate nepriekaištingą kokybę.

Kitas įmonės, kurios veiklos sritis – valymo paslaugos, privalumas yra tai, kad tokia  įmonė paprastai turi galimybių prisitaikyti prie jūsų poreikių ir specialių pageidavimų. Pvz., gali jūsų patalpų valymui naudoti tik ekologiškas priemones arba specialias jautriems ar alergiškiems žmonėms tinkamas priemones. Taip pat – priemones be sudedamųjų dalių, kurių jūs dėl kokių nors priežasčių nepageidaujate.

Didelis įmonių, kurių veiklos sritis – valymo paslaugos, privalumas yra galimybė teikti ypač platų paslaugų spektrą. To negalėtumėte tikėtis iš įmonėje įdarbintų tvarkytojų ir valytojų. Valymo paslaugų įmonės paprastai gali pasirūpinti ir vidaus, ir lauko erdvių tvarkymu bei valymu, joms ne kliūtis dideli plotai, dažnai teikiamos ir papildomos paslaugos: šiukšlių, makulatūros išvežimas, sezoninė teritorijos priežiūra, smulkūs remonto darbai ir pan. Be to, jei įmonė yra pakankamai didelė, ji turės keletą padalinių. Net jei pagrindinė įmonės veikla yra valymo paslaugos Vilniuje, tikėtina, kad tokias paslaugas ji galės suteikti ir, tarkime, Kaune ar Panevėžyje.

Visi argumentai, kodėl verta valymo paslaugų įmones samdyti komercinių patalpų priežiūrai, galioja ir kalbant apie privačias erdves – butą, namą ir pan. Šiuo atveju galite būti tikri dėl savo būsto saugumo ir nesibaiminti, kad bus pažeistas jūsų privatumas ar sutrikdyta ramybė. Valymo įmonių darbuotojai paprastai yra diskretiški ir pasižymi profesionaliu požiūriu į darbą. Tokiu atveju valymo paslaugų kaina tampa ir jūsų saugumo bei privatumo garantu.

Panašu, kad priežasčių pasitelkti valymo paslaugų įmones netrūksta. Į ką reikėtų atkreipti dėmesį, jei nusprendėte išbandyti tokios įmonės paslaugas klausėme valymo paslaugų įmonės “Inoservice” direktoriaus A.Damuliausko:

“Pravartu žinoti, kiek metų gyvuoja įmonė – labiau patyrę paslaugų teikėjai bus ir labiau įgudę, dirbs kokybiškiau. Dėl didelės konkurencijos naujos įmonės šioje srityje paprastai ištempia metus ar du, bet vėliau pasiduoda ir pasitraukia, ir tik retais atvejais išlieka rinkoje.

Pasidomėkite rekomendacijomis, taip žinosite, kad užsisakote paslaugas iš patikimo teikėjo. Dažniausia ta pati įmonė gali pasiūlyti keletą skirtingų valymo paslaugų: nuo butų, namų, biurų ar kitų komercinių patalpų valymo, iki fasadų valymo, ar aplinkos priežiūros ir tvarkymo. Jei viena ir ta pati įmonė gali suteikti skirtingas paslaugas, tuo geriau – prireikus naujų paslaugų galėsite visuomet kreiptis į tą patį teikėją.

Jei jums patikusi įmonė savo paslaugas pagrinde teikia Vilniuje, o jūs – iš kito miesto, nereikėtų jos iškart atmesti. Yra du keliai: arba įmonė pati gali suteikti paslaugas kitame mieste, arba ji turi pažinčių ir bendradarbiaujančių įmonių reikiamame mieste, tad galės pasiūlyti ir rekomenduoti geriausius.”

Nuolatiniams ir ištikimiems klientams valymo paslaugų įmonės paprastai teikia nuolaidų, siūlo paslaugas palankesnėmis sąlygomis. Pasidomėkite, išbandykite, ir pasirinkite sau tinkamiausią valymo paslaugų įmonę.