M. Jampolskiui „Pakartok!“ scenoje teko parodijuoti J. Jankevičių: „Čia tikrai nepasisekė“

0
106

Kiekvieną pirmadienio vakarą parodijų šou „Pakartok!“ dovanoja žiūrovams gerų emocijų. Profesionalūs aktoriai įsikūnija į ryškiausius pramogų ar politikos pasaulio veikėjus.

„Čia tikrai nepasisekė“, – ištraukęs voką su humoristo pavarde sakys M. Jampolskis. Bene žinomiausias Lietuvos juokintojas du sezonus buvo šou „Pakartok!“ vedėjas. J. Jankevičius – vienas populiariausių televizijos laidų vedėjų, kurio humoro jausmas nepalieka abejingų. „Tai žmogus, kuris pats juokauja. Ir juokauti apie tą, kuris pats juokauja, išeina labai retai. Ypatingai, jei tas žmogus yra sėkmingai juokaujantis“, – jau šį vakarą, 20 val. kalbės M. Jampolskis.

Intelektualus ir ypatingai taisyklingai kalbantis lietuviškai – taip vieną žinomiausių televizijos veidų apibūdins „Pakartok!“ dalyvis. „Kartais susidaro įspūdis, kad pats Justinas Jankevičius galėtų padaryti Justino Jankevičiaus parodiją“, – šmaikštaus M. Jampolskis.
Iš tiesų, parodijuoti tą, kuris dažniausiai parodijuoja kitus, yra sudėtinga. Ypač sunku surasti charakteringiausią jo paties bruožą ir jį sutirštinti. „Jei sutirštinsi per daug nesubtiliai, bus nepanašu. Jei per daug subtiliai, nebus parodija. Ir tada sprendi dilemą, kas blogiau – būti panašiam į Justiną Jankevičių ar būti juokingam ir nelabai panašiam į Justiną Jankevičių“, – ruošdamasis pasirodymui kalbės aktorius.

Išvydę aktoriaus pasirodymą komisija negailės pagyrų. Vienas iš komisijos narių Mantas Katleris yra geras J. Jankevičiaus draugas, tad jis, ko gero, geriausiai gali įvertinti panašumą. „Veido išraiškos labai atitaikytos. Balso turbūt nes nesistengei gerai padaryti. Galėjo būti daugiau rankų, bet įtikėjau, kad esi Jankevičius. Jaučiausi kaip „Gero vakaro šou“ filmavime, tačiau norėjosi specialiai sukurtos pabaigos“, – kalbės M. Katleris.
„Kai pamačiau, į ką jam teks įsikūnyti… Mariau, aš tavęs visai neįsivaizdavau. Tačiau kai įėjai į sceną… Veidas dirbo labai gerai, prigaudei daug detalių“, – sakys komisijos pirmininkė Kristina Kazlauskaitė.

Parodijų šou „Pakartok!“ jau šį vakarą, 20 val. per TV3!

Laisvalaikio.info