Palanga siūlo pagauti vėją – vaikams dovanoja muilo burbulų pramogas

0
193

Palanga mažuosius kurorto gyventojus, jų tėvus bei visus svečius vėl kviečia pasidžiaugti spalvingomis muilo burbulų pramogomis, pavadintomis „Vėjo gaudymo valanda“. Tai – užsiėmimas vaikus auginančioms šeimoms, norinčioms laisvalaikį su mažaisiais praleisti aktyviai ir įdomiai.

Visą vasarą šeštadieniais savanoriai jaunuoliai vaikų lauks centrinėje miesto aikštėje bei Palangos pasakų parke nuo 11 val. iki 13 val. „Atsinešti mažiesiems nieko nereikia – viskuo pasirūpins organizatoriai. Vaikams belieka pasipuošti šypsena, o jei mažylis nebus nusiteikęs linksmintis – ne bėda, kadangi mes tikrai padovanosime gerą nuotaiką kiekvienam, prisijungusiems prie vėjo gaudymo valandos“, – sakė Palangos miesto savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė Laura Grendienė. Tėvai taip pat kviečiami prisijungti, kartu su mažaisiais išmokti pagauti vėją.

„Vėjo gaudymo valanda“ – Palangos miesto dovana mažiesiems. „Pirmą kartą tokias atrakcijas, vykusias centrinėje miesto aikštėje, vaikams pasiūlėme praėjusią vasarą, ir ši idėja pasiteisino – sulaukėme labai didelio pasisekimo, tėvų ir vaikų dėmesio. Pastebėjome, kad į kas savaitę vykstančias „Vėjo gaudymo valandas“ ateina ne tik vis nauji mažyliai – sulaukdavome ir nuolatinių pramogautojų. Todėl šiemet ne tik didiname vietų, kuriuose bus rengiamos „Vėjo gaudymo valandos“, skaičių, bet ir plečiame vaikams skirtų atrakcijų įvairovę – Pasakų parke mažųjų lauks ne tik muilo burbulų pūtimo pramoga, bet ir galimybė piešti kreidelėmis bei spalvoti piešinukus“, – sakė vienas iš šios pramogos organizatorių Tautvydas Lubys.

Ne atsitiktinai pramogas vaikams apsispręsta pasiūlyti ne tik centrinėje miesto aikštėje, bet naujoje viešojoje erdvėje – mažiau nei prieš metus įrengtame Palangos pasakų parke. Pasak L. Grendienės, ši vieta pasirinkta ne tik dėl vaikams draugiškos erdvės, tinkamos infrastruktūros, bet ir siekiant paskatinti mažuosius domėtis lietuviškomis pasakomis, o jų tėvus – rasti laiko savo mažyliams paskaityti knygas.

Paklaustas, kodėl vaikams skirtoms atrakcijoms buvo pasirinkti būtent muilo burbulai, T. Lubys pabrėžė, jog tai – pati geriausia pramoga vaikystėje, kadangi į ją įsitraukti norintiems mažyliams nereikia turėti jokių žaislų ar kitų daiktų. „Muilo burbulai – spalvoti, lengvi, tai – tarsi vasaros simbolis, ypač jei mažiesiems pramogautojams ar jų tėvams nereikia niekuo pasirūpinti iš anksto. Kas vaikams gali būti smagiau nei ateiti į muilo burbulų pilną erdvę, kurioje visi stengiasi išpūsti kuo didesnį burbulą ir nusifotografuoti tokiame įspūdingame fone“, – sakė T. Lubys.