Pirmąkart Lietuvoje koncertuosianti atlikėja Nargiz kausto dėmesį vizualiai ir energetiškai

0
460
Laisvę spinduliuojanti neįprastos, epatažinės išvaizdos ir ypač gilaus bei sodraus balso savininkė Nargiz į savo koncertus visame pasaulyje sutraukia minias etno ir roko muzikos gerbėjų. Visą kūną puošiančios tatuiruotės, 5 oktavų balso tembras ir galinga energetika visiškai pribloškia klausytojus.

Kaimyninėse Baltijos šalyse atlikėją sutiko pilnos koncertų salės ir krūvos įvairaus amžiaus gerbėjų. Šįkart puiki proga šypsosi ir mūsų tautiečiams – Nargiz pirmasis koncertas Lietuvoje įvyks jau 2017 m. gegužės 10 d. 20 val. Vilniuje, koncertų salėje „Compensa“.

Įvairiomis kalbomis dainuojanti atlikėja nuo vaikystės lankydavosi Baltijos pajūryje, kurį prilygina šventai vietai. Ilgus metus JAV gyvenusi kirgizų kilmės dainininkė Nargiz Zakirova stebėtinai išpopuliarėjo po Rusijoje vykusio šou „Golos“ („Balsas“). Jos debiutinis albumas „Šum serdca” („Širdies ūžesys”) vos per kelias valandas užėmė pirmaujančią poziciją „Itunes” top’e.

Koncerte Vilniuje ekstravagantiška ir šamaniška išvaizda pasižyminti dainininkė atliks visas geriausias savo dainas: „Ty moja nežnost“ („Tu mano švelnumas“), „Ja ne veriu tebe“ („Netikiu tavimi“), „Ja ne tvoja“ („Aš ne tavo“),  ir daugelį kitų.

Per trejus bendradarbiavimo su prodiuseriu Maksimu Fadejevu metus, dainininkė surengė daugiau nei tūkstantį solinių koncertų. Kiekvienas Nargiz koncertas – tai nepakartojamas šou. Įsitikinkite tuo patys. O azartiškus klausytojus kviečiame apsilankyti koncerto organizatoriaus „Allstars“ Facebook paskyroje ir galbūt Jums atiteks pačios NARGIZ įsteigti du bilietai dovanų.

VIDEO: