Renkami paslaugiausi Lietuvos pašto darbuotojai

0
83

Lietuvos paštas primena, kad gegužės mėnesį vyksta geriausiai klientus aptarnaujančių Lietuvos pašto darbuotojų rinkimai. Gyventojai kviečiami vertinti paštų ir finansinių paslaugų „PayPost“ skyrių darbuotojų bei LP EXPRESS kurjerių darbą.

„Tai, kad jau šeštą kartą renkame geriausiai aptarnaujančius darbuotojus, tik įrodo, jog šis konkursas svarbus tiek klientams, tiek mūsų darbuotojams. Skirdami didelį dėmesį klientų aptarnavimui branginame klientų įvertinimą ir atsiliepimus. Šiųmetis Lietuvos pašto darbuotojų rinkimų šūkis – „Balsuokite už savo herojų!”. Mums kiekvienas darbuotojas yra vienodai svarbus, todėl kviečiame žmones išrinkti savąjį Lietuvos pašto herojų“, – pažymėjo Lietuvos pašto Tinklo direktorė Inga Dundulienė.

Balsuoti už geriausiai aptarnaujančius darbuotojus galima iki birželio 1 dienos, pildant specialią anketą Lietuvos pašto internetinėje svetainėje www.lietuvospaštas.lt, paspaudus šią nuorodą arba paskambinus informacijos telefonu 8 700 55 400.

Apie klientus paslaugiausiai aptarnaujančių Lietuvos pašto darbuotojų rinkimus primena Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Panevėžio ir Klaipėdos centriniuose paštuose vykstantis siuntų antspaudavimas specialiu spaudu.

Norint pagirti darbuotoją už gerą aptarnavimą svarbu įsiminti jo vardą ir pavardę, taip pat paštą ar „PayPost“ skyrių, kuriame buvote aptarnautas. Balsuojant už LP EXPRESS kurjerį užtenka įsidėmėti kurjerio vardą ir pavardę.

Lietuvos paštas kviečia žmones pasidalinti ir ilgesnėmis istorijomis, susijusiomis su jus aptarnavusiais darbuotojais. Įdomiausių pasakojimų autoriai bus apdovanoti kava. Kaip ir kiekvienais metais net dešimt balsavime dalyvavusių klientų, atrinktų burtų keliu, bus apdovanoti firminiais Lietuvos pašto prizais.

Iš vieno kompiuterio ir telefono numerio balsuoti galima ne daugiau kaip tris kartus. Lietuvos pašto darbuotojai ir jų šeimų nariai rinkimuose dalyvauti negali.