Šildymo sistemos ir oro drėkintuvai – nepamainomi įrenginiai kiekvieno namams

0
243

Namai negalėtų vadintis namais, jei juose nebūtų šildymo sistemos ir oro drėkintuvo. Tai nepakeičiami įrenginiai ramiam, komfortiškam bei sveikam gyvenimui. Tikriausiai visi prisimename patarlę, kuri teigia, kad „šiluma kaulų nelaužo“ ir ne vienas su tuo sutiksime.

Šildymo sistemos

Klaidinga manyti, kad šildymo sistema tai tik katilas, priešingai, tai visa sistema, į kurią įeina tinkamas įrengimas, eksploatacija bei individualus projekto sudarymas būtent jūsų namams. Nuo šių kriterijų pirmiausia ir  priklausys, ar šildymo sistemos veiks kokybiškai, ekonomiškai ir ar nekels didelių nesklandumų.

Visi žinome, kad šildymo kainos nėra mažos už būstus, todėl dažniausiai šildymo sistemos pasirenkamos remiantis ekonominiais rodikliais. Paprastai gyventojai bando rasti aukso viduriuką, tarp kainos ir efektyvaus šildymo, tačiau faktas vienas – stebuklingos ir nemokamos šildymo sistemos neegzistuoja.

Renkantis šildymo sistemą, svarbu yra apgalvoti tokius aspektus, kaip patalpų sušildymo greitis bei efektyvumas, išlaidos tiek įrangos, tiek kuro atžvilgiu, jo prieinamumas bei  patogumas. Žinoma, galimas ir kombinuotas šildymo sistemų įrengimas, todėl turint tokią viziją rekomenduojama pirmiausia pasitarti su specialistais.

Oro drėkintuvai

Oro drėkintuvai, tai kasdieniniai patalpų pagalbininkai, kurie gelbėja mus nuo sauso oro ir užtikrina tinkamą oro kokybę. Tikriausiai ne vieną kartą esame susidurę su sauso oro žalingais padariniais, tokiais kaip galvos skausmas ar skausmas sinusų srityje, kosulys, čiaudulys. Esant ilgalaikiam patalpų oro išsausėjimui, atsiranda ir tokių padarinių kaip nagų, plaukų bei lūpų skilinėjimas.

Šildymo sistemos taipogi sausina orą, todėl šios sistemos neatskiriamos nuo oro drėkintuvų. Neužtenka tik atidaryti lango ir tikėtis, kad oras patalpose susitvarkys, priešingai, dažnas ir ilgalaikis patalpų vėdinimas didina oro sausėjimą.

Kaip tikina specialistai, žemas oro drėgmės lygis žalingas mūsų sveikatai kaip ir per didelis. Modernesni oro drėkintuvai turi drėgmės matuoklius, kurių dėka galime nustatyti ir keisti norimą oro drėgmę patalpose. Nit.lt siūlo didelę produktų įvairovę, todėl čia rasite tai ko ieškote.