Sukurti originalią dovaną mamai padės šios 5 idėjos

0
230

Fotoknyga mamaiStiprus apkabinimas, puokštė kvapnių gėlių ir nuoširdi, Jūsų sukurta dovana. Ar taip sveikinsite savo mamą artėjančios Motinos dienos proga? ZOOMBOOK siūlo grįžti į gražiausias šeimos akimirkas ir sukurti savo mamai vienetinę dovaną — asmeninę fotoknygą. Šį nuotraukų albumą galite pasidaryti tiesiog internete, įkeldami savo asmenines nuotraukas, naudodami fotoknygų šablonus arba patys kurdami knygą nuo pirmo iki paskutinio puslapio. O apie ką būtų Jūsų knyga? Pasisemkite pavasariško įkvėpimo iš šių idėjų.

Mamos jaunystės fotoknyga

Jūsų mama yra nuostabi moteris: išmintinga, graži ir rūpestinga. O kuo žavinga buvo jos jaunystė? Paprašykite tėčio padėti Jums surasti senų nuotraukų ir prikelkite jas naujam gyvenimui fotoknygoje. Nuskenuokite nuotraukas, kuriose mama nerūpestingai bėgioja po žydinčias pievas, atsiima pirmąjį diplomą, akimirkas iš tėvų vestuvių, Jūsų pačių kūdikystės, kai mama mylinčiai sūpavo Jus savo glėbyje. Tokiai fotoknygai labai tiks vintažinė spalvų gama arba nespalvotų nuotraukų kompozicijos.

Šeimos receptų fotoknyga

Ne paslaptis, jog kiekviena šeima turi savo kulinarinių stebuklų, kurie yra jai kažkuo ypatingi ar mieli. Kartais tai močiutės pagamintas sūrio pyragas, seiles tekėti verčiantis kepsnys, kurį tėtis skrudina ant grilio sekmadieniais, ar traškūs šokoladiniai sausainiai, iškepti jūsų jaunesniosios sesės. Paprašykite šeimos narių išsirinkti savo geriausius receptus ir nufotografuokite juos begaminančius šiuos patiekalus. Nepamirškite įamžinti ir galutinio rezultato! Jūsų fotoknyga įgaus dar daugiau šilumos, jei nufotografuosite vaikus, virtuvėje padedančius vyresniesiems. Tai puikiai iliustruos idėją, jog šeimos tradicijos yra perduodamos iš kartos į kartą.

fotoknyga kaip mes uzaugomeFotoknyga „Kaip mes užaugome”

Greičiausiai esate matę nuotraukų serijas, kuriose jau užaugę vaikai pamėgdžioja vaikystėje įamžintas akimirkas. Šiai fotoknygai sukurti prireiks šiek tiek pasiruošimo, o idealiausia tokią fotosesiją surengti kartu su visa šeima. Atrinkite senas nuotraukas, kurias galėtumėte atkartoti naujai, ir nuskenuokite jas. Apsirenkite kuo panašesniais drabužiais, nutaisykite atitinkamas veido išraiškas ir susėskite ar atsistokite taip, kaip senose nuotraukose. Ši originali fotoknyga taps ne tik džiuginančia dovana mamai, bet ir linksma pramoga jums patiems.

Šeimos kelionų fotoknyga

Ar atsimenate, kai, vos sutalpinę visų lagaminus į mašiną, iškeliavote pasisemti naujų įspūdžių? Išsirinkite gražiausias nuotraukas iš įsimintinų kelionių: atostogos prie jūros, pažintinė ekskursija nepažįstamoje šalyje, turistinis žygis į gamtą ir t.t. Jeigu atsiminimai dar nespėjo išblėsti, prie vaizdų pridėkite ir prierašų apie tai, ką pamatėte, kas patiko, kas netikėto nutiko. Tokia fotoknyga tikrai padės jūsų mamai pabėgti nuo kasdienybės ir prisiminti smagiausias šeimos keliones.

Fotoknyga „Kodėl tave myliu”

Sugalvokite 24 priežastis, kodėl Jūs labiausiai mylite ir žavitės savo mama, pavyzdžiui: „Tavo šypsena visada nuramina”, „Tu skatini mus siekti tikslų”, „Tu kepi skaniausius blynus”, „Tu išmokei mane piešti”, „Tavo dėka atsiradau šiame pasaulyje”. Tuomet suraskite po vieną nuotrauką kiekvienai idėjai iliustruoti ir sukurkite mielą 24 puslapių fotoknygą. Beje, nepamirškite savo mamai būti dėkingi kasdien, ne tik ypatingomis progomis.

Pradėkite kurti savo fotoknygą mamai jau šiandien! Neverta slėpti įdomių nuotraukų ir idėjų, juk maloniau jomis dalintis su brangiausiais žmonėmis.