Šventinis laimėjimas – 12 500 Eur!

0
186

Ilgasis šventinis savaitgalis vienai tauragiškei ne tik leido pailsėti nuo darbų, bet ir… laimėti 12 500 Eur! Tokią sumą jauna moteris susižėrė naujoje momentinėje e-loterijoje.

„Momentines e-loterijas pažaidžiu karts nuo karto, esu laimėjusi smulkesnių prizų“, – pasakojimą pradeda pardavėja dirbanti laimėtoja iš Tauragės. Šįkart, vasario 17 dieną, ji nusprendė išbandyti naują žaidimą. „Į elektroninį paštą gavau žinutę, kad pasirodė nauja momentinė e-loterija „Sėkmės 7”, galvojau, reikia pamėginti, gal pasiseks. Štai ir pasisekė”, – šypsojosi jauna moteris.

Laimėtoja pasakojo, kad kartais nusiperkanti ir tradicinius momentinės loterijos bilietus, o kartą per mėnesį – ir terminalinės loterijos bilietus. „Visgi, internetu žaidžiu dažniau, labiau patinka“, – kalbėjo ji.

Laimėtą 12 500 Eur sumą moteris planuoja skirti būsto remontui. „Gyvename nuosavame name, bet reikia remonto“, – pridūrė ji.

Momentinė e-loterija „Sėkmės 7” – naujas žaidimas, startavęs vos prieš savaitę. Čia galima laimėti net iki 250 000 Eur. Iš viso žaidėjai gali rinktis iš daugiau nei 30 momentinių loterijų, o didžiausias galimas laimėjimas – net 600 000 Eur.