Vinilinė danga – moderniai, praktiškai ir sveikai aplinkai

0
99

Namai – vieta, kurioje praleidžiamas laikas yra nuspalvintas geriausių emocijų spalvomis. Į visus namus norisi grįžti, tačiau į tvarkingus, patogius ir sveikus – skubame labiau. Namus paversti tvarkingais, patogiais ir sveikais padeda vidaus apdaila, ypač lubų, sienų ir grindų dangos. Vienos iš dangų, apie kurias kalbamės su „Solido grindys“ atstovais, yra vinilinės (PVC) dangos.

Laikas pamiršti atgyvenusį linoleumą

Yra žmonių, kurių mintyse, išgirdus apie PVC dangas, vis dar sukasi linoleumo vaizdinys. Laikas jį pamiršti, nes PVC dangos yra tūkstančiu žingsnių priekyje – tai nepalyginamai modernesnis pasirinkimas, kurį sunkiai atskirsite nuo medinių, plytelėmis išklotų arba kitų paviršių grindų.

Pagrindiniai vinilinės (PVC) dangos privalumai lyginant su kitomis grindų dangomis yra atsparumas smūgiams, purvui, drėgmei bei kitokiam intensyviam dėvėjimui, sertifikatais patvirtintas ekologiškumas, specialus paviršiaus padengimas, užtikrinantis paprastą priežiūrą bei valymą. Šios grindys yra neslidžios, o matinis bei reljefiškas paviršius suteikia itin tikrovišką vaizdą. O pasirinkti PVC dangas galima iš daugybės skirtingų dizainų, todėl tikrai rasite tinkamiausią savo grindims arba net sienoms ir luboms. Taigi universalumas – dar vienas privalumas.

Ir namams, ir verslui

Vinilinės (PVC) dangos jau kurį laiką yra populiarios visuomeninėse ir komercinėse patalpose – prekybos centruose, biuruose, mokyklose ir kt., tačiau dabar populiarumo pagreitį įgauna ir namuose: PVC dangomis galima kloti bet kurią namų erdvę – nuo svetainės ir miegamojo iki koridoriaus ir vonios.

Pasidomėjus, kodėl PVC dangos vyrauja tarp pasirinkimų versle, atsakymai nestebina – atsparumas ir lengva bei pigi priežiūra. Nesvarbu, kokios paskirties bebūtų visuomeninės ir komercinės patalpos, jose juda intensyvesni žmonių srautai, kurie vaikšto su batais, į patalpas patenka tiesiai iš lauko, todėl batai gali būti drėgni, purvini, paduose gali būti akmenukų ir pan. O ir valyti tokias intensyviau naudojamas grindis reikia dažniau. Tačiau kodėl žmonės renkasi PVC dangas namuose?

Namuose PVC lentelės vertinamos dėl praktiškumo ir ekologiškumo. Išvaizda PVC lentelės yra panašios į natūralų medį, tačiau nereikia jaudintis, kad vaikas namuose papils akvarelę arba kad iš lauko rudenį parėjęs šuo norės pasivaikščioti po namus – vinilinė danga nebijo nei drėgmės, nei purvo, ji lengvai valoma. Būtent lengva priežiūra ir, svarbiausia, tai, kad PVC lentelių sudėtyje nėra ftalatų ir kitų kenksmingų medžiagų, šią dangą daro sveiku ir ekologišku pasirinkimu namams.

Taigi, nors posakis „Mano namai – mano tvirtovė“ yra šimtaprocentinė tiesa, tačiau kiekvienas iš mūsų gali jį papildyti savo mintimis, tarp kurių pastebimas dėsningumas – tvarkingi, patogūs ir sveiki namai. Vinilinės (PVC) dangos pateisina kiekvieną šį kriterijų, tad, kodėl nepabandyti?