Vyrų maistas arba ką daryti, kad vyrai…nepabėgtų žvejoti į Norvegiją

0
256

vyraiVyrams reikia dviejų dalykų: moterų ir… pailsėti nuo moterų! Taip sako ką tik kino teatrus pasiekusios naujosios lietuviškos komedijos „Tarp mūsų, berniukų…” herojai.

„Tikrai ne!” – nesutinka kulinarė Beata Nicholson, – „vyrams dar būtinai reikia vyrų maisto!” Ką labiausiai mėgsta valgyti vyrai ir kodėl jie bėga nuo savo moterų (tegul, tik filme, bet vis tiek įdomu…) – štai tie klausimai, dėl kurių Beata į savo laidą „Beatos virtuvė” pasikvietė visus keturis šios komedijos aktorius: Audrių Bružą, Leonardą Pobedonoscevą, Kirilą Glušajevą ir Mantą Vaitiekūną. Ir pokalbis užvirė – vyrai vienas per kitą gyrė ragaujamą Beždžionėlių duoną (kas tai per skanėstas ir kaip jį pasigaminti Beata rodys laidoje) ir kalbėjo apie moterų bei vyrų skirtumus: „Kaip sakė vienas vengrų klasikas – kaip apskritai gali susikalbėti vyrai ir moterys, jei jie nori skirtingų dalykų: vyrai nori moterų, o moterys – vyrų?!” – juokavo Kirilas, filme vaidinęs žaliavalgį, o Beatos laidoje labai atkakliai ir sėkmingai sudalyvavęs naminių dešrelių kimšimo rungtyje! O kaip šį iššūkį priėmė Leonardas, jau kelis metus į burną neimantis nė trupinio mėsos?? Vyrų kova su žarnokais ir rankinėmis mėsos malimo mašinėlėmis…jūs tikrai turite tai pamatyti.

Koks gi turi būti tas vyrų maistas? Žinoma, kad stiprus ir ryškaus skonio – toks ir yra trečiasis šios šmaikščios ir sočios laidos patiekalas: mėsos pyragas, kuriuo nudžiuginsite bet kurį vyrą (tuomet jam tikrai nesinorės pabėgti su draugais į Norvegiją, kaip „Tarp mūsų berniukų” herojams…).

Ar gali būti, kad jūsų vyrai praleis tokią laidą? Pasimatome šeštadienį, 16 val. per LNK!

Gediminas Malaškevičius
LNK atstovas spaudai